MIASTO MONITOROWANE – personel, aspekty prawne i technika systemów CCTV

• Top 1

Konferencja "Miasto Monitorowane" to spotkanie użytkowników miejskich systemów CCTV z całej Polski i wspaniała okazja do wymiany doświadczeń

• Top 4

"Ta konferencja była jedyna w swoim rodzaju. Przede wszystkim z uwagi na, nieporuszaną aż tak szeroko gdzie indziej, tematykę miejskich systemów telewizji dozorowej (....) zawierała prawie wyłącznie treści merytoryczne"

"Systemy Alarmowe"

• Top 2

Konferencja "Miasto Monitorowane" to najskuteczniejsze, najbardziej aktualne rozwiązania techniczne, organizacyjne i dotyczace pracy operatorów CCTV, z Polski i ze świata

• Top 3

Konferencja "Miasto Monitorowane" to najciekawsi polscy i zagraniczni prelegenci

• Top 5

Sponsor Główny V edycji międzynarodowej konferencji "Miasto Monitorowane - personel, aspekty prawne i technika systemów CCTV"

Sulejów, 25-27 październik 2017

• Top 6

Sulejów, 25-27 październik 2017

Fotorelacja z zakończonej konferencji

Pierwszą fotorelację z zakończonej 27 października w Sulejowie, konferencji "Miasto monitorowane", prezentuje nasz patron medialny portal i pismo "A&S Polska". Zapraszmy do oglądania galerii zdjęć, które świetnie oddają zainteresowanie uczestników, zaangażowanie prelegentów i dobrą atmosferę, która towarzyszyła nam podczas całej konferencji.

Hidden menu