MIASTO MONITOROWANE – personel, aspekty prawne i technika systemów CCTV

• Top 1

Konferencja "Miasto Monitorowane" to spotkanie użytkowników miejskich systemów CCTV z całej Polski i wspaniała okazja do wymiany doświadczeń

• Top 4

"Ta konferencja była jedyna w swoim rodzaju. Przede wszystkim z uwagi na, nieporuszaną aż tak szeroko gdzie indziej, tematykę miejskich systemów telewizji dozorowej (....) zawierała prawie wyłącznie treści merytoryczne"

"Systemy Alarmowe"

• Top 2

Konferencja "Miasto Monitorowane" to najskuteczniejsze, najbardziej aktualne rozwiązania techniczne, organizacyjne i dotyczace pracy operatorów CCTV, z Polski i ze świata

• Top 3

Konferencja "Miasto Monitorowane" to najciekawsi polscy i zagraniczni prelegenci

• Top 5

Sponsor Główny V edycji międzynarodowej konferencji "Miasto Monitorowane - personel, aspekty prawne i technika systemów CCTV"

Sulejów, 25-27 październik 2017

• Top 6

Sulejów, 25-27 październik 2017

Udostępniamy prezentacje z V edycji konferecji - Sulejów 2017

W zakładce "Prezentacje" udostępniliśmy bogaty zbiór wystąpień z ostatniej edycji spotkania, która odbyła się w październiku ubiegłego roku w Sulejowie.

Strona konferencji „Miasto monitorowane" została odświeżona. Relacje z poprzednich edycji zostały uporządkowane latami; podobnie wystąpienia i prezentacje. W efekcie powstał duży, dostępny dla każdego zbiór wiedzy, diagnoz i dobrych praktyk w miejskim monitoringu wizyjnym, autorstwa ekspertów i użytkowników systemów CCTV z Polski i z zagranicy. Zapraszamy do eksplorowania tych wiadomości!

Prosimy o kontakt prelegentów ostatniej i poprzednich edycji konferencji, którzy chcą, abyśmy umieścili ich prezentacje na stronie „Miasto monitorowane". Jeżeli któregoś z wystąpień nie ma, wynika to z faktu, że albo nie dotarła do nas prezentacja, albo zaginęła podczas prac podsumowujących każdą edycję.

Hidden menu